Bez punktów w pierwszym meczu

Clifton Elite FC - SC VISTULA Garfield   6 - 2 (2-0)  Bramki: 60min. Jeremi Whiterspoon ,  75min. Krzysztof Kondratowicz

Skład SC Vistula: Aldo Munez- Adrian Baranowski, Krzysztof Kondratowicz, Jeremi Whiterspoon, Mikołaj Kozdroń, Viktor Pervushkin, Łukasz Hausner, Jakub Gołąbek, Jakub Iwaniuk, Sebastian Gostyński, Paweł Kondratowicz. Wch. Samuel Benel, Paul Lee.

Pierwsza drużyna Wisły runde wiosenną rozpoczeła od falstartu przegrywając z drużyną Clifton wyraznie 2-6. W odmłodzonej drużynie Vistuli było widać brak zgrania co mimo zaangarzowania nie poprawiło wizerunku gry. Odczuć i to bardzo dało się braku na boisku kontuzjowanego najlepszego strzelca Wisły Chrisa Karcza, mamy nadzieje że kontuzja jest niegrozna i Chris szybko wróci na boisko. Warto dodać że Wiślacy obie bramki zdobyli ze stałych fragmentów gry po stzrałach głową obrońców. Pierwszą bramkę po rzucie rożnym- Hausner dośrodkowywał a najwyżej wyskoczył Witherspoon i umieścił piłkę w siatce. Druga bramkę zdobył Krzysztof Kondratowicz po dośrodkowaniu z rzutu wolnego przez Kubę Iwaniuka.

Kącik STATYSTYKA
127 mecz ligowy w barwach Wisły rozegrał łukasz Hausner.
10 mecz ligowy w barwach Wisły rozegrał Adrian Baranowski.
4 tylu zawodników wystąpiło we wszystkich meczach tego sezonu.
2 bramkę w barwach Wisły zdobył Krzysztof Kondratowicz.
1 debiut ligowy w barwach Wisły zaliczył Jakub Iwaniuk.

Sprawdz TABELĘ