Półmetek ligi – podsumowanie !

Zakończyła się runda jesienna sezonu 2018/2019 w Super Division w lidze GSSL gdzie występują seniorzy SC Vistula. Drużyna Vistula rundę jesienną może uznać za udaną po rozegraniu 8 meczy Wiślacy zajmuja w ligowej tabeli 3 miejsce z 16 punktami na które złożyło się 5 wygranych i 1 remis. Bilans bramkowy też jest korzystny dla naszej drużyny 26 bramek zdobytych i 23 stracone. Patrząc na ostatnie sezony to obecyny bilans jest jedenym z najlepszych i napawa optymizmem przed rundą wiosenną.

W drużynie zadebiutowało kilku nowych zawodników, Sebastian Lupiński i Aldo Munoz to 15-latkowie i wychowankowie klubu oraz Paul Lee, Kamil Doktor, Sebastian Valecia, Andrew Ruane, Jeremi Withenspoon, i Fabian Allan.

Przypomnijmy SC Vistula jest też najlepszą drużyna polonijną na wschodnim wybrzeżu bo w lecie wygrała turnniej im. Kazimierza Deyny który jest nazywany polonijnymi mistrzostwami. W jesiennej rundzie doszlo także do polonijnych derbów New Jersey w których to SC Vistula okazała się lepsza od Polonii Wallington wygrywając 6-4.