Wygrana Wsły 4 - 2 !

SC VISTULA – Ukarainians Stich SC   4 – 2

Bramki:  Sebastian Gostyński   , Paweł

Skład: Aldo Munoz- Adrian Baranowski, Marcin Kasica, Krzysztof Kondratowicz, Malka Kleinti, Samuel Benel, Paul Lee, Nicholas Kozdron, Jakub Gołąbek, Łukasz Hausner, Sebastian Gostyński, Konrad Kruczek, Paweł, Chris Karcz, Sebastian Lupinski,Sebastian Valencia, Jeremy Witherspoon.

Mecz z Ukrainians Stich rozegrany w środowy wieczór przyniósł Wiślakom planowane 3 punkty po wygraniu 4-2. Na listę strzelców wpisało się dwóch zawodników Sebastian Gostyński który zdobył 3 bramki i Paweł z jednym trafieniem. SC Vistula w tabeli zajmuje dobre 3 miejsce z 16 punktami, do rozegrania pozostał Wiślakom jeszcze jeden mecz na jesienni z Conquistador. Mecz z z drużyną Ukrainians dla kilku zawodników Wisły był meczem który zapisał się pewną cyfrą w naszych statystykach.

Zobacz TABELĘ

Kącik STATYSTYKA
385 bramkę zdobył Gostyński dla Wisły w meczach ligowych GSSL od 2010 roku.
120 mecz ligowy w barwach Wisły rozegrał Marcin Kasica.
75 mecz ligowy w barwach Wisły rozegrał Jakub Gołąbek.
65 mecz ligowy w barwach Wisły rozegrał Sebastian Gostyński.
40 mecz ligowy w barwach Wisły rozegrał Krzysztof Kondratowicz.
30 bramkę i 31 w barwach Wisły zdobył Sebastian Gostyński.
20 mecz ligowy w barwach Wisły rozegrał Samuel Benel.
5 mecz w bramce rozegrał Aldo Munoz.
3 to ilość bramek które zdobył  sebastian Gostyński.