Bal Sportowca ZPKP

W sobotę 29 stycznia w Cracovia Manor w Wallingtonie odbędzie się Bal Sportowca ,,Złota 11 ZPKP” organizowany przez Związek Polonijnych Klubów Piłkarskich.

Zawodnicy i działacze S.C. Vistuli corocznie biorą udział w Balu Sportowca i są wyróżniany w Jedenastce ZPKP jak i w innych kategoriach a że Vistula jest największym klubem na wschodnim wybrzeżu USA to i najwięcej przedstawicieli jest wyróżnionych we wszystkich kategoriach. Myślimy że w tym roku nie będzie inaczej. Na zaproszenie ZPKP z Polski przyleci Jan TOMASZEWSKI wybitny bramkarz reprezentacji Polski Pana Kazimierza Górskiego jako gość honorowy Balu.

Przypomnijmy w ubiegłym roku Bal Złota 11 nie odbył się ze wzgledu na pandemie, dwa lata temu bal odył się w naszej siedzibie Klubu Wisła a wyróżnieni z Vistuli zostali:

Złota Jedenastka ZPKP za rok 2019: Krzysztof Kondratowicz i Adrian Baranowski

Trener Roku2019: Piotr Sala

Rezerwacji można dokonać u: Bożenny tel. 732 947-0250 i u Piotra tel. 201 321-9957

Wiecej informacji na stronie    http://www.zpkp.org

Na fotce wyróżnieni za rok 2019 od lewej: Adrian Baranowski, Piotr Sala, Krzysztof Kondratowicz i tata Adriana Grzegorz.