Derby: Polonia - SC VISTULA

Jutro na boisku Athenia Complex w Clifton dojdzie do polonijnych drtbów piłkarskich New Jersey nasza drużyna SC Vistula rozegra mecz ligowy z Polonia Wallington SC Panthers. Od lat Wisła rywalizuje z Polonią czy to w meczach ligowych czy w turniejach polonijnych Kazimierza Deyny i Kazimierza Górskiego organizowanych przez ZPKP-PASA. Pojedynki derbowe zawsze dostarczają kibicom wiele emocji i rządzą się swoimi prawami niezależnie od zajmowanego aktualnie miejsca w tabeli wynik może być każdy. W ostatmi meczu liowym SC Vistula wygrała 6 – 4 a w turnieju Kazimierza Deyny rywale podzielili się punktami i było 1 – 1.

Zapowiedz meczu:

Derby Polonijne New Jersey

POLONIA Wallington SC PANTHERS – SC VISTULA Garfield

Kiedy: Piątek 1 listopda

Godz: 9:00pm

Gdzie: Athenia Complex, 718 Clifton Ave, Clifton NJ.

Do tego czasu (od kiedy prowadzimy statystyki) SC Vistula grała z Polonią 18 razy 8 razy w meczach ligowych 4 razy w turnieju Deyny i 6 razy w halowym turnieju Górskiego.

Mecze ligowe

Turnirj Deyny

Zw.re.per

Razem bramki

SC Vistula Garfield

5 zw. 3 rem. 0 por.

0 zw. 2 rem. 2 por.

5 – 5 - 2

Polonia Wallington SC

5 zw. 3 rem. 0 por.

2 zw. 2 rem. 0 por.

2 – 5 - 5

Zobacz  STATYSTYKI DERBÓW

Pozostałe mecze Super Division

Polonia SC Wallington - : - SC Vistula Garfield
Jackson Lions FC - : - Cruzeiro Evolution
North Jersey Alliance FC - : - Empire United
Sevilla FC Jersey City - : - FC Motown
Ukrainian Sitch SC - : - Sport Club Portug.