U.S. Open Cup 2nd round

W niedzielę o 7:00 wieczorem piłkarze Wisły wybiegną na boisko by walczyć o III rundę kwalifikacji Lamer Hunt U.S. Open Cup z Jackson Lions FC, mecz odbędzie się w Toms River.

Niedzielny rywal Wiślakom jest bardzo dobrze znany choćby z ostatniego meczu ligowego który odbył sie w ubiegłą niedzielę a Wiślacy wygrali 5:3. Mecze pucharowe zawsze różnią się od meczy ligowych i nigdy nie wiadomo jakim wynikiem się zakończą my mamy nadzieje że Vistula powtórzy wynik z ostatniej niedzieli.

U.S.Open Cup

Jackson Lions FC
S.C.Vistula Garfield
Jackson Lions FC vs S.C.Vistula Garfield
Gospodarze Goście
- : -

Data: 16.10.2022   godz. 07:00pm

Boisko:  Donovan Catholic HS; Toms River, N.J.

Ale za nim wybierzemy się na mecz pucharowy jedynki, rezerwy Wisły wyjdą na boisko już o 9:00 rano z drużyną Serbską na wyjezdzie w Hope NJ w meczu ligowym GSSL Division A North. Vistula II (Eagles) wciąż czeka na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. może tym razem ?

GSSL - A Division North

White Eagles SC