Wiślacy docenieni przez ZPKP

W miniony piątek w Klubie Wisła odbył się coroczny Bal Sportowca ,, Złota Jedenastka ZPKP" i wręczenie nagród Związku Polonijnych Klubów Sportowych za rok 2021.

Gościem Specialnym Balu Sportowca był Jan Tomaszewski wielokrotny reprezentant Polski, bramkarz kadry Kazimierza Górskiego. Bal zaszczyciło wielu wspaniałych gości między innymi konsul RP z Nowego Jorku, przedstawiciele PSFCU i przedstawiciele polonii. Jak co roku S.C. Vistula została doceniona w wielu kategoriach.

Siedmiu przedstawicieli naszego klubu zostało wyróżnionych:

W Złotej 11 Roku znależli się: Wojciech Piwowarczyk, Nikolce Ilioski, Krzysztof Kondratowicz

Junior roku: Alan Rutkowski

Juniorka roku: Klaudia Iwinski

Trener Roku za doprowadzenie drużyny U16 do finału USA: Piotr Sala

Manager Roku: Dariusz Wesołowski

Gratulacje dla Wszystkich wyróżnionych członków klubu S.C.Vistula.

Na zdjęciu stają od lewej:

Zbigniew Krawczyk (Prezes Korporacji Wisła), Nikolce Iloski, Wojciech Piwowarczyk, Krzysztof Kondratowicz, Dariusz Wesołowski, Claudia Iwiński, Piotr Sala i Alan Rutkowski