Minimalna porażka na inauguracje

S.C.Vistula - Manhattan Celtic 2 : 3   Bramki: Mikołaj Kozdroń i Chris Karcz

Kadra meczowa Vistuli: Anthony Caruso, Adrian Baranowski, Davis Keijon, Krzysztof Kondratowicz, Daniel Bzura, Julian DiLeo, Adrian Rojek, Mikołaj Kozdroń, Jakub Gniazdowski, Victor Pervushkin, Matthew Fernandez, Paul Lee, Googu Namruew, Jonathan Sanchez, Paweł Kondratowicz, Chris Karcz, David Wilson.

Wiślacy w inauguracyjnym meczu w lidze Eastern Premier League Soccer (EPSL) ulegli na boisku w Clifton drużynie Manhattan Celtic 2:3. Bramki dla Vistuli zdobyli Mikołaj Kozdroń i Chris Karcz.

Pierwszymi liderami zostaly druzyny KidSuper Samba Ac i NY Pancyprian Freedoms ktore wygraly swoje mecze po 4:0, w 1.kolejce nie zanotowano zadnego remisu gospodarze wygrali 1 mecz a goscie 5 meczow. W szesciu meczach padlo 27 bramek.

Rezerwy pierwszej drużyny grający w lidze GSSL w Premier Division nie rozegrali swego meczu z German American Kicker z powodu złej pogody.

Kącik Statystyka: (mecze ligowe od sezonu 2010/2011)
70 występ w barwach Wisły w meczu ligowym zaliczył  Paweł Kondratowicz
45 występ w barwach Wisły zaliczył Adrian Baranowski