Premierowy mecz Wisły w EPSL

Kończy się wakacyjna przerwa dla płkarzy klubu Vistula już w nabliższy weekend Wiślacy przystąpią do rozgrywek ligowych.

Pierwsza drużyna S.C.Vistuli w ostatnim sezonie wygrała ligę GSSL co zaowocowało awansem do wyższej klasy rozgrywek. W Tym sezonie Wisła występować bedzie w lidze Eastern Premier Soccer League (EPSL) w Metropolitan Conference i w najbliższą sobotę zainaguruje rozgrywki ligowe o godzinie 7:45 jako gospodarz na boisku Athenia Steel Complex w Clifton NJ a jej pierwszym rywalem będzie drużyna Manhattan Celtic.

Dzień wcześniej bo w piątkowy wieczór do rozgrywek przystąpią rezerwy Vistuli drużyna Eagles która zajeła miejsce pierwszej drużyny w lidze GSSL i czeka ją daleki wyjazd na mecz z German American Kickers.

Życzymy powodzenia naszym drużynom i sporo kibiców w nadchodzącym sezonie !

SC Vistula

EPSL-Metropolitan Conference