Wisła Mistrzem Memoriału Deyny

Wisła w kategorii Open obroniła tytuł z ubiegłego roku i ponownie okazuje się najlepsza w tegoroczym Memoriale Kazimierza Deyny organizowanym przez ZPKP w dniu wczorajszym.

Wiślacy prowadzeni przez Chrisa Karcza w finale pokonaju drużynę Stali Mielec NY 2-0, wygrywając w meczach grupowych z Polonią SC NY 1:0 i Stalą New Britain 3:2. W półfinale Wiślacy wygrali w rzutach karnych z AAC Eagles Chicago 5:4 (1:1).

W Kategorii Over 40 Wiślacy prowadzeni przez Wojtka Kolbika zajeli 3 miejsce powtarzając wynik z ubieglego roku, w meczu o 3 miejsce Wisła pokonała po rzutach karnych Poloneza SC NY 4:3. W meczach grupowych Wiślacy wygraji z drużyną Św. Jana Pawła II Linden 3:1 i przegrali z ZPA Perth Amboy 1:2. W meczu półfinałowym Wisła przegrała w rzutach karnych ze Stalą Mielec NY 0:3 na boisku był remis 1:1 a Wiślacy bramkę na 1:1 stracili w ostatniej minucie.

Kategoria Open:

1. S.C.Vistula Garfield NJ