Na mecz i na Paradę

W 4 kolejce ligowej Wiślacy zagrają w piątkowy wieczór w Newark z drużyną Ironbound SC. Z najbliższymi rywalami Vistula garą 5-krotnie i we wszytkich meczach to Wisła był górą strzelając rywalom 13 bramek tracąc tylko 3, prawie połowę z tych bramek zdobył Paweł Kondratowicz (6). W tabeli Wisła po rozegraniu 1 meczu zajmuje 4 miejsce natomiast Ironbound po 3 meczach 3 pozycje czy po piątkowym meczu drużyna Chrisa Karcza I Krzysztofa Kondratowicza odniesie drugą wygrane?

GSSL - Super Division

Ironbound SC
S.C. Vistula Garfield
Ironbound SC vs S.C. Vistula Garfield
Gospodarze Goście
- : -

Boisko:
Ironbound Stadium, Kossuth & St,Charles Str, Newark

Natomiast rezerwy Wisły druga drużyna śmiało może uczestniczyć w Paradzie Pulaskiego albowiem swój mecz rozgrywa po zakończeniu Parady w niedzielny wieczór o godzinie 8pm. Rywalem rezerw będzie drużyna Englewood Red Deviles a mecz odbędzie się na boisku w Garfield. Druga drużyna Wisły będzie mieć okazje do pokazania się z lepszej strony po porażce w poprzedniej kolejce. Vistula II w ubiegłym sezonie dwu-krotnie grała z Englewood i dwa razy wygrała po 3-2 mamy nadzieje że tym razem też będzie dobrze.

GSSL - A Division North

S.C. Vistula Garfield